با ما تماس بگیرید
ما به شما در انتخاب صحيح روانسازها کمک خواهیم کرد...
33932011 21 +98

 

احتراما به استحضار مي رساند شركت روانکاران جهان تک به عنوان مشاور در زمينه روانكارهاى صنعتى و اجراى آن در كليه صنايع ايران فعاليت كرده و این افتخار را دارد كه محصولات كليه شركت هاى معتبر جهان را در قالب ( انواع روغن ها گريس های تخصصی ، بلبرينگ ها و نيز ساير تجهيزات صنعتى ) با نام هاي تجارى SHELL - TOTAL - SKF - KLÜBER - CASTROL - FAG - FUCHS - MOLYKOTE -  MOBIL  و . . . را ارائه و در اختيار داشته تا محصولات فوق را براى بخش تعمير و نگه دارى كارخانه جات استفاده نمايد.

 

دراين راستا گروه كارشناسان فنى و متخصص با ارائه مشاورات فنى ، عيب يابى سيستم ها و نيز ارائه خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانى به كليه صنايع مى باشند.

اين شركت با توجه به داشتن 30 سال سابقه كاري و كمك از نيروي جوان و كارآزموده ايرانى افتخار اين را دارد تا با توجه به خدمت رسانى صنعتى علاوه بر تا مين روانكار  مد نظر مجموعه اقدام به برنامه هاى فنى . خدماتى . بازرگاني  شود.                                                                

صنايعى كه با افتخار از خدمات بهره مند شده اند :

صنعت فولاد ، صنعت ريخته گرى ، صنعت كاشى و سراميك ، صنعت نساجي ، صنعت سيمان و معادن ، صنعت لاستیک سازی و توليد خودرو و قطعات وابسته و نيز كليه گروه هاى صنعتى از خدمات ما بهره مند شده و طرف قرارداد اين شركت مى باشد.